21/06/2024
HomeTematy dniaSzkoła ma nowe auto i nowoczesny sprzęt

Szkoła ma nowe auto i nowoczesny sprzęt

ckziu łęczyca

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Zdzisława Paszkiewicza w Łęczycy powstała nowa specjalistyczna pracownia samochodowa. Wyposażona w sprzęt nowej generacji stanowi nowoczesną bazę dydaktyczną do nauki w zawodzie – mechanik samochodowy.

CKZiU wzbogaciło się o nową pracownię i samochód do nauki jazdy. Kamil Cieśliński, dyrektor placówki, mówi o nowoczesnej bazie do prowadzenia praktycznej nauki zawodu, która ma kolosalne znaczenie w doskonaleniu umiejętności uczniów.

– Niewątpliwie dużym sukcesem jest zakup za 103 tysiące zł samochodu osobowego z przeznaczeniem do prowadzenia nauki jazdy dla uczniów. Wyremontowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt pracownia samochodowa pozwala na prowadzenie praktycznej nauki zawodu, jak również realizację usług dla klientów. Specjalistyczny sprzęt w postaci 2 włoskich podnośników o wartości 80 tysięcy zł oraz kompletne wyposażenie pracowni zakupione za kwotę 160 tysięcy zł pozwala na profesjonalne wykonanie usług. Ponadto dysponujemy też sprzętem do kompletnego serwisowania opon o wartości 70 tysięcy zł.

Inwestycje zrealizowano dzięki środkom zewnętrznym.

<strong>Jeszcze nied
Pieniądze z wojewó