29/05/2024
HomeWarto przeczytaćSzaleńcza jazda w terenie zabudowanym

Szaleńcza jazda w terenie zabudowanym

drogówka

Policjanci łęczyckiej drogówki dbając o bezpieczeństwo użytkowników dróg, zatrzymali kolejne uprawnienia do kierowania. Na trzy miesiące straciło je, aż dwóch kierowców, którzy nie zważając na bezpieczeństwo swoje oraz innych pędzili w terenie zabudowanym ponad 100 km/h. Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość i brawura kierującego mogą być przyczynami zdarzeń drogowych.

29 września 2023 roku policjanci wydziału ruchu drogowego czuwając nad bezpieczeństwem użytkownik dróg kontrolowali prędkość pojazdów na drogach powiatu łęczyckiego. W rezultacie mundurowi zatrzymali, aż dwóch kierowców, którzy w obszarze zabudowanym pędzili ponad 100 km/h. Piraci drogowi zostali zatrzymani na terenie miejscowości Zduny, a niechlubnym rekordzistą był 27-latek, który bmw pędził 119 km/h. Kolejny to 48-latek, który toyotą jechał 105 km/h. Szaleńcza jazda nieodpowiedzialnych kierowców zakończyła się zatrzymaniem uprawnień na trzy miesiące oraz wysokim mandatem.
Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność na drogach oraz przypominają, że nadmierna prędkość i brawura kierującego mogą być przyczynami poważnych w skutkach zdarzeń drogowych.

Jaki mural na przeds
Z fałszywym prawem