22/04/2024
HomeTematy dniaJaki mural na przedszkolu nr 2? Dużo zależy od pomysłów najmłodszych mieszkańców Łęczycy

Jaki mural na przedszkolu nr 2? Dużo zależy od pomysłów najmłodszych mieszkańców Łęczycy

dzieci mural

Miejskie władze zapraszają dzieci w wieku przedszkolnym (5-6 lat) oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą: „Twój mural w Łęczycy”. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu wymarzonego muralu, w którym przedstawione będzie dziedzictwo kulturowe miasta. Nagrodami w konkursie będą: maskotki, książki, gry, puzzle i inne drobne upominki oraz możliwość wykorzystania elementów prac w ramach muralu planowanego do zrealizowania na murze przy ul. Belwederskiej należącym do przedszkola nr 2 w Łęczycy.

Wystarczy, techniką dowolną i w formacie A4, namalować obraz, który byłby zgodny z tematem pracy konkursowej. Można wykorzystać wizerunek diabła Boruty, łęczycki zamek lub inne cechy charakterystyczne dla Łęczycy.

Prace, wraz z wypełnionym przez rodzica formularzem zgłoszeniowym oraz zgodą na wykorzystanie wizerunku, można nadsyłać lub składać osobiście w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Łęczycy (ul. M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca) w godzinach pracy urzędu z dopiskiem: Konkurs „Twój mural w Łęczycy”.

Termin nadsyłania prac upływa 11 października 2023 r. (środa) o godzinie 14:00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do końca października 2023 r.

Środowisko sportowc
Szaleńcza jazda w t