29/05/2024
HomeWarto przeczytaćWłamał się do lokalu usługowego w Łęczycy i ukradł… 20 zł!

Włamał się do lokalu usługowego w Łęczycy i ukradł… 20 zł!

włamywacz

Kryminalni z łęczyckiej komendy ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem. 29-latek, po tym jak pokonał zabezpieczenia drzwi lokalu usługowego, z jego wnętrza ukradł kasetkę z gotówką.

Policjanci z łęczyckiej komendy zostali zawiadomieni o kradzieży z włamaniem. Do tego przestępstwa doszło na terenie jednej z ulic w Łęczycy. Nieznany wówczas sprawca pokonał zabezpieczenia drzwi lokalu usługowego, a po tym jak wszedł do jego wnętrza zrabował kasetkę z zawartością 20 złotych.

– Sprawą wykrycia przestępcy zajęli się policjanci wydziału kryminalnego. Dzięki zebranym dowodom w niespełna kilka dni ustalili, że związek z tym włamaniem ma mieszkaniec powiatu łęczyckiego. Namierzyli i zatrzymali podejrzanego. 29-latek jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwo grozi nawet do 10 lat więzienia. W związku z powrotem do przestępstwa, czyli działaniem w warunkach tak zwanej recydywy, grozi mu wyższy wymiar kary – informuje asp. szt. Mariusz Kowalski, oficer prasowy policji w Łęczycy.

Koszmarny wypadek po
Łódzkie na PLUS. N