29/05/2024
HomePowiatKoszmar pod Łęczycą! Młody kierowca spłonął w aucie!

Koszmar pod Łęczycą! Młody kierowca spłonął w aucie!

borki wypadek

Łęczyccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Borki. Na skutek zderzenia opla insignia z fiatem seicento zginął 23-letni kierowca fiata.

Do zdarzenia doszło 7 stycznia 2023 roku o godzinie 19.00 na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Borki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego kierujący oplem insignia z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka fiatem seicento kierowanym przez 23-letniego mieszkańca Łęczycy. Na skutek zderzenia fiat zapalił się i doszczętnie spłonął. Na miejscu zginął 23-letni kierujący fiatem. Kierujący oplem został hospitalizowany, był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Decyzją prokuratora zwłoki oraz pojazdy uczestniczące w wypadku zostały zabezpieczone do dalszych badań. Przez kilka godzin droga K-91 była całkowicie zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy. 

Święto Trzech Kró
Za miesiąc poznamy