21/06/2024
HomeTematy dniaKolejne dewastacje przy tężni w Łęczycy!

Kolejne dewastacje przy tężni w Łęczycy!

tężnia dewastacja

Niestety, wraz z nadejściem cieplejszych dni, do życia obudziły się również osoby dla zabawy niszczące mienie miasta. Urząd miasta poinformował na swojej stronie internetowej, iż w parku miejskim przy nowopowstałej tężni elementy małej architektury padły ofiarą wandali. Niestosownymi napisami zostały zniszczone ławki, niektóre napisy zostały wręcz wypalone, z innej ławki wyrwano deski.

Podobny los regularnie spotyka elementy infrastruktury towarzyszącej znajdującej się przy innych obiektach na terenie miasta.

Pozostaje po raz kolejny zaapelować do wszystkich mieszkańców – dbajmy o nasze wspólne dobro. I pamiętajmy, że każdy zniszczony przedmiot to nasze wspólne wydatki, które można przeznaczyć na inne ważne zadania służące mieszkańcom Łęczycy.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu pisaliśmy już o dewastacji przy tężni. Wtedy też zniszczone zostały ławki. Deski najprawdopodobniej próbowano wyrwać. Nie udało się, ale zostały pokrzywione. Mieszkańcy mają nadzieję, że monitoring w końcu okaże się skuteczny. Bo jak do tej pory kamery (straż miejska zadeklarowała zamontowanie w tym miejscu mobilnych „oczek”) nie odstraszają wandali.

Gejzery w parku miej
Ciężarna wbiła so