16/06/2024
HomeAktualnościZatrzymany amator markowych czekolad i kaw

Zatrzymany amator markowych czekolad i kaw

złodziej kaw

Policjanci z łęczyckiej komendy zatrzymali 24-latka, który popełnił trzy kradzieże na terenie jednego dyskontu. Sprawca został ujęty, tuż po tym jak kolejny raz usiłował oddalić się ze skradzionym łupem. W związku z wcześniejszym wyrokiem sądu za przestępstwa przeciwko mieniu zatrzymany trafi do więzienia.

Policjanci z łęczyckiej komendy pojechali do jednego z dyskontów na terenie Łęczycy, gdzie na gorącym uczynku pracownik ujął sprawcę kradzieży. Jak się okazało 24-latek ukradł tam markowe czekolady i kawy. Szybko wyszło na jaw, że kilka dni wcześniej, jednego dnia okradł dwukrotnie ten sklep, rabując taki sam asortyment.

– Straty jakie spowodował podczas tych trzech kradzieży sięgają kwoty ponad 800 złotych. Na podstawie zebranych dowodów policjanci przedstawili podejrzanemu zarzut przestępstwa kradzieży. Za taki czyn grozi kara do 5 lat więzienia. W związku z wcześniejszym wyrokiem sądu za przestępstwa przeciwko mieniu mieszkaniec powiatu łęczyckiego na najbliższe 10 miesięcy trafi do więzienia – informuje asp. szt. Mariusz Kowalski, oficer prasowy policji w Łęczycy..

Porozumienie z funda
Radość druhów w D