21/06/2024
HomeAktualnościWszystkiego najlepszego dla babć i dziadków od „Muchomorków” z PM nr 2 w Łęczycy

Wszystkiego najlepszego dla babć i dziadków od „Muchomorków” z PM nr 2 w Łęczycy

przedszkolaki

Babcie obchodzą dziś swoje święto. Jutro świętują dziadkowie. Za co kochają swoje babcie i swoich dziadków przedszkolaki?

Stasiu Fałdziński – Kocham moją babcię, bo jest bardzo miła, lubię z nią rozmawiać. Babcia potrafi wspaniale gotować, wszystkie posiłki przez nią przygotowane są pyszne, chociaż ja najbardziej lubię mięso. Dziadek też jest wspaniały, zawsze pocieszy, wtedy kiedy jestem smutny, ale najbardziej lubię grać z nim w różne gry.

Staś Okupiński – Moi dziadkowie są bardzo fajni, ale najwięcej czasu spędzam z babcią. Dużo rozmawiamy i wspólnie oglądamy programy telewizyjne. Nasze ulubione audycje, to bajki i programy sportowe. Babcia też bardzo smacznie gotuje, a najbardziej lubię rosół.
Julia Antosiak – Dużo czasu spędzam z moją babcią, kiedy jesteśmy w domu to rozmawiamy. Lubię patrzeć, kiedy gotuje, chociaż najbardziej lubię udka. Babcia opiekuje się też moim  młodszym bratem. Wspólnie, kiedy mamy chwilę, jeździmy na rowerze.
Emilia Jankowska – Moja babcia uczy mnie wielu rzeczy, np. szycia. Jeszcze nie udało mi się nic uszyć, ale na pewno się nauczę. Oprócz szycia wspólnie z babcią gotujemy kluski śląskie, pieczemy kotlety schabowe. Czasami chodzimy po zakupy, babcia kupuje karmę dla psa.
Laura Wałowska – Bardzo kocham moich dziadków, bo mają dla mnie czas, rozmawiają ze mną, wspólnie robimy wiele rzeczy. Lubię oglądać razem z nimi bajki w telewizji.
Adaś Maksiński – Mój dziadek zna się na samochodach a ja bardzo lubię kiedy mi o nich mówi, wyjaśnia. W tym czasie babcia przygotowuje jedzenie, które ja bardzo lubię, a szczególnie mięso.
Filip Estal – Najbardziej lubię grać z dziadkiem w gry planszowe, chociaż uwielbiam nasze wspólne spacery. Babcia, kiedy już ugotuje jedzenie często mi czyta, ale chodzimy też na wspólne spacery.
Maja Psik – Bardzo lubię chodzić z babcią na spacery, chociaż też się cieszę kiedy idziemy na plac zabaw. Kiedy jest zimno i pada deszcz, to jesteśmy w domu i oglądamy bajki w telewizji.
W łęczyckim magist
Świąteczne spotkan