16/06/2024
HomeTylko u nas+W pewnym wieku o pracę wcale nie jest łatwo… panie napisały o tym książkę

W pewnym wieku o pracę wcale nie jest łatwo… panie napisały o tym książkę

pisanie książki

Anna Bobrowicz z Grabowa i jej przyjaciółki – Katarzyna Nagórniewicz, Monika Kostrzewa oraz Anna Wenerska – Dzieduch, napisały książkę o trudach znalezienia pracy przez kobiety w pewnym wieku. Mają nadzieję, że książka „Peseloza” spotka się z zainteresowaniem wielu czytelniczek. A kto wie, może po książkę sięgną też panowie. Tym bardziej, że – jak mówią autorki – temat został opisany w lekki i przystępny sposób.

– Poprzez tę książkę dodajemy otuchy kobietom zmagającym się ze zmianą zatrudnienia, mającym poczucie, że główną przyczyną spowolnienia tego procesu bądź niedostępnością wymarzonych stanowisk jest ich wiek. Każda z nas opisuje kawałek swojej historii, swoich doświadczeń, które odczuwa i uznaje jako dyskryminujące. Być może po przeczytaniu książki wiele czytelniczek odnajdzie siebie w podobnych sytuacjach. Zachęcamy do lektury – mówi Anna Bobrowicz.

Anna Bobrowicz


Z wykształcenia socjolog. Uwielbia pracować z ludźmi.


Kocha zwierzęta i przyrodę. W „wolnym czasie” pisze bajki i opowiadania dla dzieci, w których promuje miłość do zwierząt oraz rozpowszechnia wiedzę na temat dbania o naszą planetę.
Monika Kostrzewa


Z wykształcenia chemik, z zawodu doradca klienta.


Lubi poznawać nowe miejsca i ludzi. Ceni dobrą kuchnię. Motto: „Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku”.
Katarzyna Nagórniewicz


Pomysłodawczyni książki.


Przez większość życia sprzedawca w firmach telekomunikacyjnych oraz doradca ubezpieczeniowy.
Kobieta kontaktowa oraz szczera, co czasem ludzi gubi.
Anna Wenerska-Dzieduch


Specjalistka w zakresie komunikacji.

Szczególnie bliskie są jej tematy społeczne, takie jak wzmocnienie pozycji kobiet, edukacja, wykorzystywanie nowoczesnych technologii dla dobra wspólnego.