12/04/2024
HomeWarto przeczytaćW komendzie w Łęczycy podziękowania dla pracowników

W komendzie w Łęczycy podziękowania dla pracowników

podziękowania w komendzie

W sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Służby Cywilnej. Podczas obchodów I zastępca komendanta powiatowego policji w Łęczycy za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych wręczył podziękowania wyróżnionym pracownikom.

Dzień Służby Cywilnej to wyjątkowy dzień dla wszystkich tych, którzy pracują na rzecz społeczeństwa i dobra publicznego. W tym roku po raz pierwszy obchodzony był 17 lutego w rocznicę uchwalenia przez Sejm II RP ustawy o państwowej służbie cywilnej. Podczas uroczystości mł. insp. Andrzej Bukowiecki w imieniu całego kierownictwa łęczyckiej Policji przekazał wszystkim pracownikom wyrazy uznania, podziękowania, ogromnej wdzięczności i szacunku za trud włożony w wykonywanie codziennej pracy.

Za wzorowe wykonywanie obowiązków i długoletnią służbę wręczył pamiątkowy dyplom Halinie Wróblewskiej i Aleksandrowi Walczakowi z Zespołu do spraw Ewidencji, Rozliczeń i Zaopatrzenia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Wniosek o odwołanie
Wyskoczył z psem z