29/05/2024
HomeTematy dniaUczennicami łęczyckiej podstawówki zajęła się policja

Uczennicami łęczyckiej podstawówki zajęła się policja

sp4 łęczyca

Piknik rodzinny uczestników zajęć w Świetlicy Środowiskowej nie zakończył się tak jak powinien. Dwie uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęczycy, biorące udział w pikniku, przewróciły toi-toi`a. Sprawa została zgłoszona na policję.

Podczas pikniku rodzinnego zadbano, aby toaleta znajdowała się w pobliżu, żeby goście nie musieli wchodzić za potrzebą do budynku szkoły. Ustawiono więc przenośną toaletę toi-toi. Około godziny 20 dwie uczennice wpadły na pomysł, że toi-toi`a przewrócą i tak też zrobiły. Fekalia wylały się na szkolny teren. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu a dyrektor szkoły poinformował policję. Uczennice mogą mieć teraz spore problemy.

– Szkoła poinformowała tutejszą jednostkę, że 24 czerwca około godziny 20-stej doszło do aktu wandalizmu, którego dopuściły się osoby nieletnie. Przekazano też nagranie z monitoringu. Wykonane zostaną czynności z osobami nieletnimi z udziałem ich opiekunów. Jeżeli zgłoszenie się potwierdzi, sprawą zajmie się sąd dla nieletnich – informuje st. asp. Mariusz Kowalski, oficer prasowy KPP w Łęczycy.

Na Górniczej duże
Remontują skansen w