12/04/2024
HomeTematy dniaTragedia na Dominikańskiej! Jest komunikat policji

Tragedia na Dominikańskiej! Jest komunikat policji

tragedia na dominikańskiej

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w Łęczycy na ulicy Dominikańskiej. Pod kołami auta ciężarowego zginęła 86–letnia piesza.

Informacje o tym tragicznym w skutkach zdarzeniu policjanci otrzymali 11 maja 2022 roku około godziny 11.15. Piesza, która zginęła w tym wypadku to 86-letnia mieszkanka Łęczycy. Kierowcą ciężarowego mercedesa był 55-letni mieszkaniec Łodzi. Mężczyzna był trzeźwy. Na miejscu był prokurator. Policjanci z udziałem biegłego prowadzą oględziny oraz ustalają świadków zdarzenia. Przyczynę tego wypadku wyjaśni śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Łęczycy.

Policjanci apelują do pieszych o używanie elementów odblaskowych, poruszanie się właściwą stroną drogi. Ograniczenie prędkości i zachowanie bezpiecznej odległości podczas manewrów wymijania, omijania czy cofania niech będzie przestrzegane przez kierujących pojazdami. Wspólnie jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo. Zachowajmy ostrożność!.

Ceny tak skoczyły,
Najpierw Ozorków, t