22/04/2024
HomeTematy dniaSzpetne ławki w centrum miasta

Szpetne ławki w centrum miasta

szpetne ławki

Coraz częściej słychać negatywne komentarze odnoszące się do wyglądu ławek na placu T. Kościuszki. Deski są obdarte z farby, co mieszkańcom bardzo się nie podoba.

Jak usłyszeliśmy, większość ławek na placu T. Kościuszki, zwłaszcza tych po stronie fontanny, wygląda bardzo szpetnie. Wielu osobom nie podoba się taka „estetyka” na starówce i pytają o renowację ławek.

– Kiedy wreszcie zostaną pomalowane deski w tych ławkach? Jeśli takie zostaną na zimę to wiosną będą do wymiany. Nie wiem, jaki jest problem raz w roku, na wiosnę zrobić konserwację drewnianych elementów małej architektury – mówi starszy mieszkaniec Łęczycy.

– Aż nieprzyjemnie na takich ławkach usiąść. Nie dość, że sadzają się tu często pijaczki, to jeszcze są brudne i brzydkie – dodaje łęczycanka.

Czy ławki zostaną odnowione? Jak przekazuje Adam Kujawa, dyrektor Zieleni Miejskiej, „ławki, niestety, są regularnie dewastowane, w wyniku czego może wydawać się, że renowacja nie jest regularnie przeprowadzana, niemniej na tę chwilę renowacji poddawane są ławki w Parku Miejskim, a w następnej kolejności – jeżeli pozwolą na to czas i pogoda – odnowione zostaną ławki znajdujące się na Placu Tadeusza Kościuszki”.

Nowe rondo w mieści
Liga FoodTrucków po