12/07/2024
HomeAktualnościSpotkanie burmistrza z nowym zarządem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Spotkanie burmistrza z nowym zarządem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

tpd łęczyca

W urzędzie miejskim odbyło się spotkanie z inicjatywy burmistrza Pawła Kuleszy z nowym zarządem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, z prezes Anetą Nawrocką oraz wiceprezes Agnieszką Gierowską na czele. Spotkanie dotyczyło współpracy miasta ze stowarzyszeniem, które działa na rzecz najmłodszych mieszkańców od 31 lat.

Zarząd TPD podczas spotkania wymienił m.in. swoje spostrzeżenia oraz przedstawił plany związane z funkcjonowaniem stowarzyszenia. Burmistrz Paweł Kulesza z kolei wyraził poparcie dla inicjatyw podejmowanych przez zarząd, a także przekazał uczestnikom zajęć świetlicowych upominek.

Gratuluję wyboru nowym władzom Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. To stowarzyszenie, które w historii Łęczycy zapisało wspaniałą kartę, dlatego cieszę się, że są dalsze plany oraz pomysły związane z jego funkcjonowaniem – mówi burmistrz. – Znam te panie osobiście oraz z działalności w innych akcjach charytatywnych i wiem, że stowarzyszenie jest w dobrych rękach, a dzieci uczęszczające na zajęcia spotykają się z otwartością.

Niecodzienna kradzie
Na sesji powiatowej