29/05/2024
HomeWarto przeczytaćPorwali Lusię…

Porwali Lusię…

porwali lusię

Kryminalni z łęczyckiej komendy w niespełna kilka godzin od zgłoszenia odnaleźli 4-letnią „LUSIĘ”. Mowa tu o suczce rasy Yorkshire terrier, która padła łupem złodzieja. Za taki czyn grozi nawet do 5 lat więzienia. Dzięki skutecznej pracy policjantów właściciele ponownie mogą się cieszyć obecnością swojej pupilki.

7 lipca 2022 roku do policjantów wydziału kryminalnego dotarła wiadomość o kradzieży czworonoga. Łupem złodzieja padła 4-letnia suczka rasy Yorkshire terrier. Do tego przestępstwa doszło 6 lipca 2022 roku około godziny 17.00 na terenie jednej z miejscowości w gminie Grabów. Zwierzę, które znajdowało się na terenie zamkniętej posesji zostało zwabione do ogrodzenia. Sprawca wykorzystując ufność porwał czworonoga i wraz z nim odjechał samochodem. Kryminalni szybko ustalili pojazd, którym poruszał się sprawca. Idąc tym tropem już po kilku godzinach dotarli na teren jednej z miejscowości w powiecie poddębickim. Tam na wytypowanej posesji odnaleźli porwaną „Lusię”. Wystraszone zwierzę trafiło pod ich opiekę. Dzięki skutecznej pracy policjantów rodzina ponownie może się cieszyć obecnością swojej 4-letniej pupilki. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Do Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy wpłynęło już podziękowanie za szybkie i skuteczne wyjaśnienie sprawy porwania „Lusi”.