12/04/2024
HomeAktualnościPojechał samochodem na zakupy… i to był błąd

Pojechał samochodem na zakupy… i to był błąd

policja

Dzielnicowy w czasie wolnym od służby zatrzymał 30-latka, który wsiadł za kierownicę pomimo ciążącego na nim sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo mężczyzna posiadał przy sobie niewielką ilość marihuany. Dzięki doskonałemu rozpoznaniu i czujności dzielnicowego kierowca nie uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

10 lutego 2024 roku dzielnicowy łęczyckiej komendy w czasie wolnym od służby zauważył mężczyznę, który wjeżdżał na parking jednego z dyskontów na terenie powiatu łęczyckiego. Z wiedzy policjanta wynikało, że 30-letni kierowca volkswagena ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów, dlatego bez chwili zawahania przystąpił do jego zatrzymania.

Mężczyzna został przekazany wezwanym na miejsce policjantom Posterunku Policji w Piątku. Przy 30-letnim mieszkańcu powiatu kutnowskiego funkcjonariusze znaleźli także niewielką ilość marihuany ukrytą w opakowaniu po papierosach. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za naruszenie zakazu sądowego grozi kara pozbawienia wolności do lat 5, a za posiadanie narkotyków nawet do 3 lat więzienia.

Co można zrobić, a
Burmistrz i dyrektor