12/07/2024
HomeTematy dniaMieszkańcy są zbulwersowani. Altana nad zalewem została zniszczona!

Mieszkańcy są zbulwersowani. Altana nad zalewem została zniszczona!

Drewniana altanka przy stanowisku do grillowania połączona z ławkami i stołem ustawiona jesienią nad zalewem w Łęczycy została zagrodzona czerwono-białą taśmą. Nie można z niej korzystać, bo jest zniszczona. W każdej chwili może runąć. Dodatkowo, kilka dni wcześniej wandale z jednej z ławek oderwali oparcie i wrzucili do zalewu.

– To skandal – mówią zbulwersowani mieszkańcy.

Na chuligaństwo, jak widać, nie ma bata. Mała architektura ustawiona nad zalewami szybko została zniszczona, zwłaszcza po stronie, na której jest plaża. Altana przy stanowisku do grillowania bardzo szybko została zniszczona – na stole wymazane są wulgarne obrazki i wyrazy, na ławkach podobnie, nawet daszek od spodu został pomazany a drewno poskrobane ostrymi przedmiotami.

– Po prostu żal patrzeć, jak to niszczą. Młodzi teraz niczego nie szanują, to teraz altanki nie będzie w ogóle. Nie sądzę, żeby szybko została naprawiona, o ile w ogóle da się ją naprawić – mówi mieszkaniec Łęczycy. – Pomijając te bazgroły, to chyba musieli po niej skakać, albo się wieszać na daszku, bo jak inaczej można zniszczyć prawie nową konstrukcję?

Miało być więcej
W Sławoszewie tłum