16/06/2024
HomeTematy dnia„Dzwon” na skrzyżowaniu w centrum Łęczycy!

Dzwon” na skrzyżowaniu w centrum Łęczycy!

kolizja na skrzyżowaniu

To niebezpieczne skrzyżowanie w mieście i niestety już niejeden kierowca się o tym przekonał. Fatalne warunki na drodze były powodem stłuczki dwóch osobówek. Policja w ostatnich dniach notuje zwiększoną liczbę kolizji i wypadków. Kierowcy, uważajcie!

Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło w obrębie skrzyżowania ul. Kaliskiej i Konopnickiej. Policja wyjaśnia okoliczności stłuczki. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.

– Trudne warunki zimowe i brak zachowania ostrożności były przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w obrębie tego skrzyżowania – mówi mł. asp. Katarzyna Pietrzak z KPP w Łęczycy. – Przybyły na miejsce patrol policji stwierdził, że kierowcy byli trzeźwi i żaden z uczestników nie został pokrzywdzony.

Warto pamiętać o tym, że nawet czarny asfalt może być zimą śliski z powodu oblodzenia. Kierowcy powinni zachować czujność, tym bardziej na ruchliwym skrzyżowaniu i przed przejściem dla pieszych.

Mieszkańcy niejednokrotnie informowali wcześniej „Reportera”, że jedno z głównych skrzyżowań w mieście jest niebezpieczne z powodu nadmiernego „luzu” niektórych kierowców. Główne grzechy zmotoryzowanych to nadmierna prędkość i nieuwaga.

<strong>To stało si
<strong>Tragedia na