29/05/2024
HomeTematy dniaDramat przy Grodzkiej! Brat przeciwko bratu!

Dramat przy Grodzkiej! Brat przeciwko bratu!

nożownik

Dlaczego brat zaatakował brata nożem? Trwa śledztwo policji pod nadzorem prokuratury.

Policja jest bardzo oszczędna w przekazywaniu informacji o tym zdarzeniu.

– 8 sierpnia 2023 roku o godzinie 19:30 dyżurny łęczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie o ugodzonym nożem mężczyźnie znajdującym się w jednym z mieszkań na terenie Łęczycy. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności i przebieg zdarzenia. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łęczycy – informuje mł. asp. Katarzyna Pietrzak.

Lokatorzy kamienicy, w której doszło do dramatu, też niewiele mówią. Ci, z którymi udało nam się porozmawiać, mają dobre zdanie o agresorze…

– Musiało się wydarzyć coś strasznego, że ten spokojny, młody człowiek chwycił za nóż, ugodził brata i uciekł. Jeszcze tyle patroli policji w jednym miejscu nie widziałem w swoim życiu. Na ulicy, w budynku było niebiesko od policyjnych mundurów – wspomina nasz rozmówca. – Szkoda tego młodzieńca, nerwy mu puściły, ale będzie musiał ponieść konsekwencje swego czynu. Żal bierze, bo to akurat najspokojniejszy członek tej rodziny.

Opinię mężczyzny potwierdza lokatorka kamienicy.

  • Nic nie wiemy, co się stało i co dzieje się dalej, ale tego chłopaka bardzo żałuję. Spokojny, kulturalny młody człowiek – twierdzi łęczycanka.

Do sprawy powrócimy.

Łódzkie na PLUS. W
Wyjazd za pieniądze