29/05/2024
HomeAktualnościDla chorego Krzysia z Łęczycy!

Dla chorego Krzysia z Łęczycy!

dla krzysia

Funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy włączyli się w pomoc 4-letniemu Krzysiowi, który choruje na DMD. Zebrane w jednostce środki finansowe zasilą zbiórkę na leczenie chłopca. Inicjatorkami tego szczytnego przedsięwzięcia są policjantki Zespołu ds. Nieletnich, które dodatkowo przekazały odblaskowe gadżety na akcję charytatywną prowadzoną w przedszkolu.

4-letni Krzyś, mieszkaniec Łęczycy, choruje na DMD. Lek, który może uratować go przed tą śmiertelną chorobą kosztuje 15 milinów. Mając świadomość niesienia pomocy policjantki Zespołu do spraw Nieletnich z łęczyckiej komendy odpowiedziały na apel rodziców.

Odwiedziły uczestników akcji charytatywnej organizowanej na terenie przedszkola przy ulicy Zachodniej. Tam organizatorom przekazały odblaskowe gadżety oraz środki finansowe, które zostały zebrane od funkcjonariuszy i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy.
Każdy może pomóc – chłopiec jest podopiecznym Fundacji „Siepomaga” (link do strony fundacji, gdzie prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla Krzysia).

Wandale w akcji! Zni
Burmistrz... ponowni