16/06/2024
HomeTematy dniaCo się dzieje? Na Kaliskiej znów przebite opony w autach!

Co się dzieje? Na Kaliskiej znów przebite opony w autach!

przebite opony

Kierowcy z Łęczycy są wkurzeni na maksa. Po raz kolejny w autach przebite zostały opony na Kaliskiej. To celowa robota, jednak nie wiadomo w jakim celu chuligan lub grupa chuliganów coś takiego robi.

Nasz czytelnik przesłał redakcji zdjęcie z Kaliskiej. Widać na nim jedno z aut, które ma przebite opony.

„Drugie auto też miało poprzebijane opony, ale właściciel samochodu wymienił już opony zanim zrobiłem zdjęcie. Proszę o zajęcie się sprawą. Opony na Kaliskiej przebijane są w samochodach systematycznie i celowo” – czytamy w przesłanym mailu.

O tej bulwersującej sprawie niedawno pisaliśmy. Zmotoryzowani lokatorzy bloków 12, 14 i 20 poinformowali nas o dewastacji samochodów. Przebijane są opony a także rysowana karoseria aut.

Mieszkańcy argumentują, że na osiedlu powinny zostać zamontowane dodatkowe kamery monitoringu.

„System monitoringu miejskiego został zmodernizowany, funkcjonuje od Nowego Roku i na chwilę obecną nie przewiduje się rozszerzenia monitoringu. Jednakże miasto będzie mieć na uwadze zgłoszoną sytuację z ul. Kaliskiej 12 i 14. Nadmieniamy, iż bezpieczeństwem oraz czynami mającymi na celu niszczenie mienia zajmuje się policja, do której przede wszystkim powinny trafić zgłoszenia” – czytamy w informacji urzędu miasta w Łęczycy.

Dramat Oli z gminy D
Pijana policjantka?