29/05/2024
HomeTematy dniaChcesz pomóc Rudemu lub Gai? To przeczytaj…

Chcesz pomóc Rudemu lub Gai? To przeczytaj…

nasze psiaki

Urząd miasta w Łęczycy podjął działania, aby 8 psiaków z Królewskiego Miasta, przebywających obecnie w schronisku w Jasionce, znalazło nowe domy. Jaki jest pomysł? To konkursy: „Nasze psiaki = z Łęczycy” dla dzieci oraz dorosłych, które poprzez przygotowanie najciekawszych plakatów oraz opisów psów, mogą pomóc w ich adopcji.

Oba konkursy trwają do 26 października (czwartek) 2023 roku do godziny 14:00. Prace z wypełnionymi załącznikami można złożyć osobiście w kancelarii Urzędu Miejskiego w Łęczycy w godzinach pracy urzędu (ul. M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca) lub wysłać pocztą.

Poniżej krótkie opisy obu konkursów oraz ich regulaminy. W załącznikach obu regulaminów znajdują się zdjęcia psiaków.

„Nasze psiaki = z Łęczycy” – konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny polega na wykonaniu pracy plastycznej, czyli portretu wybranego łęczyckiego psa przebywającego w schronisku. Pracę można wykonać techniką dowolną, ale ważne jest, aby format pracy był A4. Taki portret może być wzbogacony o hasło zachęcające do adopcji.

Konkurs plastyczny regulamin

„Nasze psiaki = z Łęczycy” – konkurs na najciekawszy opis

Ten konkurs polega na przygotowaniu opisu wybranego łęczyckiego psa przebywającego w schronisku. Styl jest dowolny – może to być forma dowcipu, może być coś chwytającego za serce lub wierszyk – ważne jest, aby opis był oryginalny i charakteryzował danego psa. Długość opisu nie może być większa niż pół strony A4.

Konkurs na najciekawszy opis psiaka regulamin

Czy w mieście braku
Poprzebijał opony i