12/04/2024
HomeWarto przeczytaćBurmistrz wręczył nagrody młodym sportowcom

Burmistrz wręczył nagrody młodym sportowcom

nagrody dla sportowców

W urzędzie miejskim burmistrz Paweł Kulesza pogratulował i wręczył nagrody łęczyckim lekkoatletom – Sebastianowi Antosiakowi, Hubertowi Woźniakowi oraz Mikołajowi Szczęsnemu – którzy w lipcu osiągnęli bardzo dobre wyniki sportowe.

W spotkaniu brali udział także zastępca burmistrza Wojciech Czaplij, sekretarz miasta Elżbieta Wencel, kierownik wydziału promocji, kultury i sportu Wioletta Lewandowska, rodzice młodych zawodników oraz trener Mirosław Andrysiak.

Burmistrz składając gratulacje lekkoatletom, podziękował również rodzicom za ich wkład w rozwój sportowej pasji. Osobne gratulacje burmistrz skierował do Mirosława Andrysiaka, w których podkreślił to, że kolejne pokolenia pod jego opieką są w stanie uwolnić drzemiący w nich potencjał.

Sebastian Antosiak z XVI Letniego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy wrócił ze złotym medalem w skoku wzwyż. . Hubert Woźniak z kolei zdobył srebrny medal w biegu na 110 m przez płotki na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. Mikołaj Szczęsny zdobył brązowy medal w skoku wzwyż na Mistrzostwach Polski Juniorów.

Co dalej z tężnią
„Łęczycanka” m