29/05/2024
HomeTematy dniaBujanie surowo wzbronione!

Bujanie surowo wzbronione!

bujanie zabronione

Na łęczyckim pływającym molo pojawiły się informacje zakazujące bujania pomostem. Jak się okazuje, dla niektórych mieszkańców skakanie po molo i „huśtanie” nim to niezła zabawa. Tyle tylko, że może to grozić kolejnym zniszczeniem wspólnego mienia. Magistrat straszy karami finansowymi za uszkodzenie pomostu.

Po uszkodzeniu altany na stanowisku do grillowania i innych, licznych dewastacjach, mogłoby się wydawać, że urząd miasta dmucha na zimne, choć zawieszenie kartek z zakazem bujania pomostem znikąd się nie wzięło. Okazuje się, że niektórzy na siłę próbują rozbujać molo, skacząc po nim lub biegając od jego początku do końca. Nie tak powinno wyglądać użytkowanie pływającego molo, które i tak lekko się buja – bo taka jest jego konstrukcja.

Oby pomost nie został szybko zniszczony, bo jest dużą atrakcją nad łęczyckim zalewem. Może groźba wysokiej kary finansowej zniechęci miłośników falowania, do zbytniej aktywności na molo, które – co warto zaznaczyć – objęte jest nadzorem miejskiego monitoringu.

Tagi postu:
Pierwsze takie zawod
Prace na Zachodniej