12/04/2024
HomeWarto przeczytać30-latek pędził dostawczakiem. Namierzyła go drogówka

30-latek pędził dostawczakiem. Namierzyła go drogówka

drogówka

Policjanci wydziału ruchu drogowego z łęczyckiej komendy zatrzymali pirata drogowego, który w obszarze zabudowanym pędził 110 km/h. 30-letni kierowca volkswagena został ukarany mandatem w wysokości 1500 tysiąca złotych a na jego konto trafiło 13 punktów karnych. Pamiętajmy, że prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych.

13 kwietnia 2023 roku policjanci ruchu drogowego z łęczyckiej komendy na terenie gminy Łęczyca w miejscowości Błonie prowadzili kontrole prędkości. Około godziny 18.20 namierzyli dostawcze auto, którego kierowca rażąco zlekceważył ograniczenie prędkości do 50 km/h. 30-latek, który kierował volkswagenem pędził przez obszar zabudowany 110 km/h. Policjanci zatrzymali piratowi drogowemu prawo jazdy na trzy miesiące i ukarali go mandatem w wysokości 1500 złotych. Dodatkowo na konto kierowcy trafiło 13 punktów karnych za złamanie tego przepisu.
Jak pokazują działania mundurowych większość z nas wciąż lekceważy przepisy ruchu drogowego. Zróbmy wszystko, aby nie narażać siebie nie tylko na konsekwencje prawne, ale zwłaszcza te, które mogą doprowadzić do utraty zdrowia a nawet życia. Pamiętajmy, że prędkość, czy jazda pod wpływem alkoholu to częste przyczyny zdarzeń drogowych, w których uczestnicy tracą zdrowie a nawet życie.

27-latek wpadł z na
Umowa podpisana. Prz